Kayahan, Kanserliler için yeminini bozdu!

Artık albüm yapmayacağını söyleyen Kayahan 3’üncü kez kansere yakalandı. Usta sanatçı bu kez kanser hastaları için stüdyoya giriyor.

Magazin

Kayahan, Kanserliler için yeminini bozdu! Çok sayıda besteye imza atan Kayahan, telif haklarıyla ilgili düzenleme yapılmamasını protesto etmek için albüm çıkarmayacağını söylemişti.

Usta sanatçı, yıllar sonra yeminini bozuyor. Üçüncü kez yumuşak doku kanserine yakalanan müzisyen, kanser hastaları yararına albüm çıkartmak için kolları sıvadı.

Şarkılarını youtube üzerinden paylaşacağını söyleyen Kayahan, aynı kaderi paylaştığı kanser hastalarına yeni albümüyle destek olacak. Ünlü besteci albümün gelirini, kanserle ilgili çalışmalarda bulunan vakıflara bağışlayacak.

10 yıldır küs olduğu Nilüfer’le barışan ve sanatçının müzikal çalışmasına destek veren Kayahan’ın albümünü ne zaman yayınlayacağı ise belirsizliğini koruyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: