"Kayhan"ı yerden yere vurdular!

Şahan Gökbakar'ın "Kayhan" isimli filmini sinema eleştirmenleri yerden yere vurdu.

Kültür-Sanat

"Kayhan"ı yerden yere vurdular! Şahan Gökbakar'ın son filmi "Kayhan" gişede bekleneni verememiş ve "Recep İvedik" serilerinin çok çok gerisinde kalmıştı. Sinema eleştirmenleri de "Kayhan"ı yerden yere vurdu.

Hürriyet Gazetesi'nden Uğur Vardar, "Senaryo çok sıradan, espriler demode; filmde güldüren sahne sayısı da ikiyi geçmiyor" diye yazdı.

Sözcü'den Burak Göral ise "Kayhan"ı şu sözlerle anlattı: "Kayhan" son yılların en sorumsuz, en hikayesiz, en eğlencesiz filmi olabilir."

Posta Gazetesi'nden Kerem Akça ise şöyle dedi: "Ne hikmetse X kuşağından bir gencin bedenini üzerine geçiren Şahan Gökbakar, “Kayhan”da en itici ve özenti karakterini bırakıyor sinemaya. Bu tipleme, damağına yapıştırılan ‘tavşan dişleri’nden ne dediğini anlaması güç konuşmasına kadar her açıdan ‘boyutsuzluk’ rekortmeni olunca ‘105 dakika süresince baş ağrısı’ kaçınılmaz!"

Şahan'a 'Kayhan' şoku!

Şahan'a 'Kayhan' şoku!"Kayhan"ın galası yapıldı!

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: