KAYINVALİDE SON NOKTAYI KOYDU!

Yargıtay'ın 23 yıl 6 aylık hapis cezasını onadığı gün firari işadamı Cem Uzan'a bir kötü haber de müstakbel kayınvalidesi Ender Mermerci'den geldi

Magazin

KAYINVALİDE SON NOKTAYI KOYDU! Firari işadamı Cem Uzan'la sosyetenin en güzel kadınlarından Derin Mermerci'nin aşkı yılın sürpriziydi! Mermerci ile Uzan'ın evlenecekleri haberi ise kelimenin tam anlamıyla sosyeteye bomba gibi düşmüştü. Ancak, Derin Hanım'ın annesi Ender Mermerci'nin, Yargıtay'ın Cem Uzan'ın 23 yıl 6 ay hapis cezasını onadığı gün yaptığı açıklama kafaları karıştırdı.

'DERİN ŞU ANDA EVLENMİYOR'
Hollandalı sevgilisi Herman Van Alkamade ile önceki gün Nişantaşı Beymen Cafe'de akşam çayı içen Ender Mermerci, kızı Derin Mermerci ile firari işadamı Cem Uzan'ın evlenecekleri iddiasına son noktayı koydu!

Gazetecilerin, kızıyla Uzan'ın evliliği hakkındaki sorularını cevaplayan Mermerci, "Yok öyle bir şey! Derin evlenmiyor. Evlenecek olursa biz haber veririz" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: