Kayıtdışı 2. son bölümde neler oldu? Kayıtdışı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Fox’un yeni dizisi Kayıtdışı dizisinde dün akşam nefesler tutuldu. Heyecan dozunun giderek yükseldiği dizinin yeni fragmanında yanıt bekleyen en önemli soru ise; Ali Kemal tehlikeden kurtulabildi mi? Kayıtdışı son bölüme Ali Kemal’in mezarlık başında gözyaşları içerisinde kaldığı sahneler damga vururken yeni bölüm fragmanı büyük merakla beklenmeye başladı. Dün akşamki son bölümde neler yaşandı? Yeni fragman ne zaman yayınlanacak?

Dizi Galeri

Kayıtdışı 2. son bölümde neler oldu? Kayıtdışı 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert’i bir araya getiren yeni dizi Kayıtdışı dün yayınlanan 2. son bölümüyle reyting listelerini zorlamaya başladı. AB grubunda 2. sıraya yerleşen dizi bundan sonraki haftalarda bu başarıyı zirveye taşıyacak gibi görünüyor. Kayıtdışı 3. yeni bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı ancak yayınlanınca sitemizde olacak. Peki, Kayıtdışı son bölümde neler yaşandı?

KAYITDIŞI 2. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Kaza yapan aracın direksiyonunda Zeynep'i gören Ali Kemal, şaşkındır. Zeynep’in kazasına sebep olan kişiyi bulmak için Ekrem Adnan’ı görevlendirir ve Adnan kamera kayıtlarından sorumluyu bulmak için harekete geçer. Ekrem’in Avrupa’dan beklediği kurye kaçırılır.

Video yüklenemedi...Kuryeyi kaçıran Melek’tir ancak sorguladıklarında kaçırdıkları adamın bir turist olduğu yanlış kişinin kaçırıldığı asıl kuryenin ortada olmadığı anlaşılır. Herkesin aradığı kurye nerededir? Ali Kemal’in kardeşi Nejat bulduğu kimsesiz çocuğun ailesini bulmak için harekete geçer.


Çocuğun ailesini ararken Tıfıl kaybolur. Zeynep ile yakınlaşmak için yollar arayan Ali Kemal onu etkilemenin bir yolunu bulabilecek midir? Ali Kemal, Zeynep ile epey çalkantılı başlayan ilişkilerini, sıcak bir hale nasıl getirecektir? Ali Kemal’in kızının okulunda Tuğba okulun en yakışıklı ve karizmatik çocuğu Burak’tan hoşlanırken, Burak Tuğba’nın kuzeni İnci’den hoşlanır. Bu durum iki kuzenin arasında büyük bir gerilime neden olur. Ali Kemal, işinin, görevinin ve ailesinin bir çok sorunu ile uğraşırken, Adnan kazanın sorumlusunun Ali kemal olduğuna dair bir kanıt bulur, bu kanıt Ekrem’e ulaşırsa, bu bütün görevin sonu demektir...

Bunlarda ilginizi çekebilir: