Kayıtdışı 4. bölümünde neler olacak?

Fox TV'de yayınlanan Kayıtdışı dizisi 4. bölümüyle ekranlara gelecek. Kayıtdışı'nın 4. bölümünde neler olacak? İşte Kayıtdışı'nın 4. bölümüyle ilgili detaylar..

Dizi Galeri

Kayıtdışı 4. bölümünde neler olacak? Başrollerinde Erkan Petekkaya, Songül Öden ve Dolunay Soysert'in paylaştığı "Kayıtdışı" dizisi Pazartesi akşamı 4. bölümüyle ekranlara gelecek.

"Kayıtdışı"nın 4. bölüm konusu ise şöyle:

Çavuş’u vurmuş olması Ali Kemal’i oldukça sarsmıştır. Belçikalı’nın eline geçen elmasları tekrardan alma görevi ise İdil ve Arda’nındır. Birlikte oldukça tehlikeli bir operasyona girişirler. Ekrem, çok büyük bir toplantı için yurtdışına çıkar ve bu toplantıda, yabancı partnerleriyle beraber, Ortadoğu’daki birçok ülkenin kaderini tayin eder. Zeynep, bir yandan abisinin düzenlediği yardım gecesinin organizasyonunu üstlenirken, diğer yandan, çalıştığı ilaç şirketinde farkına vardığı tuhaflıkların peşine düşer. Adnan, Sevda’ya yakınlaşma çabasındadır ve ona bir davasında yardımcı olur. Nejat ve Tıfıl’ın yollarının tekrardan kesişmesi, Perihan’ın ona karşı olan düşüncelerinde değişime sebep olacaktır. İnci, yaşadığı olayların stresine daha fazla dayanamaz ve gözlerini hastanede açar. Bu durum, dikkatleri, onun tek arkadaşı olan Tuğba’ya çevirecektir. Kız kardeşi Ece ve kızı Tuğba’yla arası açılan Esra’nın, kocası Ali Kemal’e dair şüpheleri de giderek artmaktadır. Zeynep’le aralarındaki ilişkinin rengi gitgide değişen Ali Kemal ise, düzenlenen yardım gecesine katılıp, Ekrem Bey’in gizli kasasına ulaşmanın planlarını yapmaktadır...


Kayıtdışı 4. Bölüm fotoğrafları:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: