Kayıtdışı dizisine 'Neşet Ertaş' damgası! Kayıtdışı 2. bölüm bu akşam ekranlarda...

Fox'un yeni dizisi Kayıtdışı bomba gibi bir bölümle geliyor. Bu akşam yayınlanacak 2. bölümüne Neşet Ertaş damgası vurulacak. Ölümünün 5. ölüm yıl dönümünde Neşet Ertaş'ı unutmayan Kayıtdışı dizisi seyircisine duygusal anlar yaşatacak. Diğer yandan, kamera kayıtlarında Adnan'a yakalanan Ali Kemal tüm şüpheleri üzerine çeker. Peki, Ali Kemal bu işten sıyrılabilecek midir? İşte Kayıtdışı yeni bölümüyle ilgili diğer detaylar...

Dizi Galeri

Kayıtdışı dizisine 'Neşet Ertaş' damgası! Kayıtdışı 2. bölüm bu akşam ekranlarda... Kayıtdışı'nın bu akşam yayınlanacak yeni bölümü için nefesler tutuldu. Fox'ta yayınlanan dizide Kemal, Zeynep ile yakınlaşmanın yollarını ararken kaza yapan aracın direksiyonunda Zeynep'i görünce şoke olur. Adnan'a kamera kayıtlarında yakalanmasıyla şüpheleri üzerine çeken Ali Kemal bu işten nasıl kurtulabilecek midir? Ayrıca Kayıtdışı 2. yeni bölümünde ölümünün 5. yılında Neşet Ertaş'ı anacak. Kayıtdışı'nın bu özel bölümü bu akşam 20.00'de ekranlarda..

Video yüklenemedi...
KAYITDIŞI YENİ BÖLÜMDE ALİ KEMAL KÖŞEYE SIKIŞIYOR
Sürpriz gelişmelerle örülü Kayıtdışı 2. bölümde olaylar şöyle gelişecek; kaza yapan aracın direksiyonunda Zeynep'i gören Ali Kemal, şaşkındır. Zeynep’in kazasına sebep olan kişiyi bulmak için Ekrem Adnan’ı görevlendirir ve Adnan kamera kayıtlarından sorumluyu bulmak için harekete geçer.


Ekrem’in Avrupa’dan beklediği kurye kaçırılır. Kuryeyi kaçıran Melek’tir ancak sorguladıklarında kaçırdıkları adamın bir turist olduğu yanlış kişinin kaçırıldığı asıl kuryenin ortada olmadığı anlaşılır. Herkesin aradığı kurye nerededir? Ali Kemal’in kardeşi Nejat bulduğu kimsesiz çocuğun ailesini bulmak için harekete geçer. Çocuğun ailesini ararken Tıfıl kaybolur. Zeynep ile yakınlaşmak için yollar arayan Ali Kemal onu etkilemenin bir yolunu bulabilecek midir?

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: