Kazak-şort kombini nasıl yapılır?

Sonbaharda kazak-şort hatta şort-bot kombini yapmak isteyenler buraya! Kazakları çıkarıyoruz ve şortlarla kombinliyoruz...

Kadın

Kazak-şort kombini nasıl yapılır? Eylül ayıyla birlikte artık sonbahar aylarına girdik. Havalar yavaş yavaş serinliğini gösterirken, şort-kazak kombinin de en güzel günlerinin geldiğini düşündük ve sizler için en iyi kombini hazırladık!

YENİ SEZONUN KAZAK MODASI

Artık yavaş yavaş kazakları çıkarıyoruz. Sonbahar kendini gösterdiğine göre mevsime uygun ince kazakların zamanı geldi. Bu sezonun modası çizgili ve uzun kazaklar olacak. Şort üzerine giyeceğiniz bu kazaklarla trend olacaksınız.

ŞORTLARIN TAM ZAMANI

Mevsim sonbahar diye şortları hemen kaldırmayın! Geçen yıllarda olduğu gibi kazak-şort kombinleri bu sezon da çok popüler. Çizgili ve uzun kazaklarınızı yüksel bel şortlarınızla kombinleyin. Siyah ve kot modeller tekrar raflara çıksın o zaman!

SONBAHARIN EN SEVİLEN PARÇASI: BOTLAR!

Sonbaharla birlikte botlara geri dönüyoruz. Yazın da kullandığımız ancak asıl mevsimine geldiğimiz botların artık tam zamanı. Şort-bot kombinini tek geçerim diyenler için özellikle siyah süet modelleri şiddetle öneriyoruz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: