Kazakları ve çizmeleri çıkarıyoruz!

Sonbahar geldi, havalar soğudu... Artık kazaklar ve çizmeler meydana çıktı. Peki mevsime uygun kombini nasıl oluşturabiliriz?

Kadın

Kazakları ve çizmeleri çıkarıyoruz! SONBAHARA UYGUN KAZAK SEÇİMİ
Hafif kazaklar yavaş yavaş serinlemeye başlayan sonbahar havaları için en ideal tercihlerdir. Özellikle açık renkli olanlar kazaklar sonbahar için oldukça ideal bir seçimdir. Beyaz ve tonlarında, kayık yaka, yarasa kollu kazak türleri şu sıralar oldukça popüler. Öte yandan yüksek yakalı kazak soğuk ve yağışlı günler için çok ideal bir seçenektir. Genellikle etekle uyumlu bir kombin yapılabilir. En moda renkleri ise kırmızı, gri, beyaz-sarı ve siyah tonlarıdır. Kendinize bu tip bir kazak hoş bir görünüm verebilirsiniz.

HER MEVSİM VAZGEÇİLMEZ PARÇALAR: ETEKLER
Gittikçe de serinleyen havalara rağmen etekler popülerliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Son birkaç yıldır sokak modasında görmeye başladığımız asimetrik etekler bu sezon daha da popüler olacak gibi duruyor. Hemen her yaştan kadın, asimetrik etekleri hem ofiste hem de gündelik hayatta oldukça fazla tercih edecek. Gerek bluzlarla gerekse gömleklerle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz asimetrik etekleri hemen her boyda görebilirsiniz. Ayrıca asimetrik etekler farklı renklerde de karşımıza çıkacak.

SONBAHAR-KIŞ MEVSİMİNİN EN ÖNEMLİ PARÇASI: ÇİZMELER
Soğuk havaların gelmesi ile birlikte ayaklarınızı sıcak tutan ve şık görünüme sahip olmanıza yardımcı olan çizmeler, kombinlerin en önemli parçaları arasında yer alıyor. Siz de seçimlerinizde şık ve dikkat çeken modelleri tercih ederken en iyi kombin önerilerinden yararlanarak kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: