Kemal Doğulu ateş püskürdü! "Sen kimsin ya?"

Geçtiğimiz yıllarda bir moda yarışmasında jüri üyeliği yapan Kemal Doğulu, yarışmacı olan Tuğçe Ergişi'ye açtı ağzını yumdu gözünü. Doğulu, Ergişi'ye "Sen kimsin, haddini bileceksin!" sözleri ile yüklendi.

Magazin

Kemal Doğulu ateş püskürdü! "Sen kimsin ya?" Bir döneme damga vuran 'Bu Tarz Benim' yarışmasının jüri üyesi Kemal Doğulu ve yarışmacılardan Tuğçe Ergişi, yıllar sonra karşı karşıya geldi.

Kemal Doğulu çılgına döndü!

Kemal Doğulu çılgına döndü!Geçtiğimiz günlerde 2. Sayfa programına konuk olan Tuğçe Ergişi, Kemal Doğulu hakkında "Kemal Doğulu'yu zaten hiç sevmem. Ne kadar reality programında olursak olalım jüriler kendilerinde insanları kırma hakkına sahip olduklarını düşünüyorlar. Kazanılan bir popülerlik ve ego var ve bunları ben dahil olmak üzere yarışmacıların üzerinde kullandılar. Bende çok iyi olduğunu düşündüm mesleğini de bilmiyordum. Jüri diye karşımıza getirdiler ben kim olduğunu bilmiyordum, sonrada hiçbir şey olmadığını öğrendim. Bana yaptığı en büyük kötülük 'saçlarını keseceğim' dedi. Kestiği saçı o bile beğenmedi. Şimdi saçlarım küstü uzamıyorlar" ifadelerini kullanmıştı.

Bugün aynı programa konuk olan Kemal Doğulu, Ergişi'nin sözleri hatırlatılınca genç kadına ağır sözlerle yüklendi.

Doğulu'nun açıklamaların satır başları:

"Tuğçe Ergişi kim? Bizim yarışmada bir sürü kız vardı. Önce Kemal değil Kemal bey diyeceksin haddini bil. Ben üzüntüden kahroldum beni sevmediği için o kim? Malzeme çıkarmak istiyorsa başarılı oldu. Korkunç giyiniyordu ve ona göre yorumlar alıyordu. Ve sürekli ağlıyordu, ağlayarak tarz yarışmasında olamazsın."

"Ben bir sürü kızın saçını kestim. 'Jüri diye karşımıza oturtmuşlar' diyor sen kimsin ya? Benim için o bir duvar. Malzeme bulamayan bana yürümeye çalışıyor ahmaklık bu ya. Benim 32 yıllık kariyerim var. Senin 2-3 yıllık televizyon kariyerin için kendimi harcatmam. Ben o jüri koltuğuna zorla oturdum. Çünkü yapımcılarım benim nasıl biri olduğumu biliyor. Sen daha önce ne yapıyordun, şimdi ne yapıyorsun? Buralara gelip onu bunun arkasından konuşmaktan başka ne yapıyorsun sen."

"Benim onun gibi ünüm sayesinde işim yok. İşim sayesinde ünüm var. O kim ki buraya konuk oluyor. Yarışmada bana bayılıp yalakalık yapıyordu. Bu ne şuursuzluk bu ne cüret."

Kemal Doğulu'dan Sıla'ya ilginç destek!

Kemal Doğulu'dan Sıla'ya ilginç destek!Kemal Doğulu ağlayarak anlattı:

Kemal Doğulu ağlayarak anlattı: "Linç ediliyorum!"Sahnede deliye döndü!

Sahnede deliye döndü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: