Kemal Doğulu modaya küstü!

İşte Benim Stilim yarışmasıyla yıldızı parlayan Kemal Doğulu, "Kadınlar yüzünden modadan soğudum" açıklamasında bulundu.

Magazin

Kemal Doğulu modaya küstü! 'İşte Benim Stilim' yarışmasıyla hafızalara kazınan modacı ve şarkıcı Kemal Doğulu, Kurban Bayramı'nın ikinci günü bir Club'ta sahne aldı. Sahne sonrası gazetecilerle sohbet eden Kemal Doğulu, artık moda programı yapmak istemediğini söyleyerek, "Yeni bir projem var. Modayla ilgili değil. Modadan soğudum, soğuttular beni. Modadan soğuma sebebim kadınlar. Gerçekten yoruldum. Tek erkek olarak o stüdyoda. İnşallah mümkünse moda yapmak istemiyorum. Ama başka projeler var, değerlendirmeye çalışıyorum. Çok şahane bir moda programı olursa neden olmasın fakat bizim yaptığımız gibi, ona yakın bir şey yapmak istemiyorum. Moda programları ile ilgili arıyorlar ve bana gelen formatları beğenmiyorum. Ama modayla alakalı olmayan bir format var, onunla ilgili düşünüyorum. Bakayım hangisine karar vereceğim." açıklamasında bulundu.

Başka projelerinin de olduğunu söyleyen Kemal Doğulu, "Yeni projelerim var, kışın bir tane düet yapacağım. Çok ünlü biriyle düet yapacağım ama sürpriz" dedi.

Kemal Doğulu ağlayarak anlattı:

Kemal Doğulu ağlayarak anlattı: "Linç ediliyorum!"Sahnede deliye döndü!

Sahnede deliye döndü!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: