Kemal ile Ceyda, "Hasret Bitti"de!

Yapımcılığını Dip Film- Özcan Asıltürk’ün yaptığı, yönetmenliğini Ayhan Özen’in üstlendiği, Kemal Uçar, Ceyda Ateş, Haldun Boysan, Yüksel Ünal, Müge Esmeray, Berna Keklikler, Funda Bostanlık, Ferdi Sancar, Serkan Öztürk, Frederic Heidorn ve Mert Erdoğdu gibi birbirinden değerli oyuncuların rol aldığı “Hasret Bitti” sinema filminin çekimlerine İzmir Seferihisar’da başlandı.

Kültür-Sanat

Kemal ile Ceyda, "Hasret Bitti"de! Aile komedisi türündeki filmin başrollerinde yer alan Kemal Uçar ‘Çetin’ karakterini canlandırırken, Ceyda Ateş ‘Duru’ adlı genç kızı oynuyor. Usta oyuncu Haldun Boysan ise tatlı sert bir komiseri canlandırıyor. Filmde Kemal Uçar ve Ceyda Ateş arasında büyük aşk yaşanırken, Çetin’in (Kemal Uçar) Duru (Ceyda Ateş) hakkında öğrendiği şeyler büyük bir şok yaşamasına sebep oluyor.

Filmin konusu:

Yıllarca Almanya’da gurbetçi olarak yaşayan Bitti ailesi, aile reisi Halim Bitti’nin Alman damat korkusu nedeniyle yaptığı ısrarlar sonucunda Türkiye’ye kesin dönüş yaparlar.

Onları Şahane Bitti'nin biricik kardeşi, çocukların dayısı ve Halim'in kardeşi gibi sevdiği kayınbiraderi Çetin Ceviz (Kemal Uçar) karşılar. İsminin aksine son derece çabuk kanan, iyi niyetli, biraz işgüzar ve bir hayli beceriksiz bir genç olan Çetin bugüne dek herhangi bir işte sebat edememiş ve bir düzen kuramamıştır. Hayattaki tek akrabaları olan ablası, eniştesi ve çocukların gelişine çok sevinir. Bundan böyle hep beraber olacaklardır.

Çetin oldum olası küçük bir restoran açmak isteyen eniştesi için daha O Almanya'da iken harika bir yer bulmuştur. Üstelik sahipleri de mükemmel insanlardır; Amerika’da yaşayan iş adamı Mutlu Pektemiz ve onun dünyalar güzeli kız kardeşi Duru (Ceyda Ateş). Çetin ve Duru arasında kısa sürede bir aşk yeşerir. Ancak Duru’nun asıl kimliğini öğrenen Çetin büyük bir şok yaşar…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: