Kemal ile Nihan arasındaki uçurum büyüyor!

Ay Yapım imzalı, sezona damga vuran Kara Sevda'da sezon finaline yaklaştıkça büyük sırlar ortaya çıkıyor. Dizide Kemal ve Nihan'ın arasındaki en büyük engel olan ve acımasızlığıyla sezonun en çok konuşulan karakteri olan Emir Kozcuoğlu, yeni bölümde tutuklanıyor.

Dizi Galeri

Kemal ile Nihan arasındaki uçurum büyüyor! Dizide bu hafta; Kemal'in, delilleriyle birlikte adalete ihbar ettiği Emir Kozcuoğlu parmaklıklar ardında en büyük sınavını verecek. Nihan'ı, kardeşi Ozan'a oynadığı kötücül oyunla evliliğe mecbur bırakan Emir, yeni bölümde sorgu odasında ecel terleri dökecek. Emir, çıkacağı günün hayaliyle Kemal ve öz kardeşi Asu için intikam yemini edecek.

KEMAL VE NİHAN ARASINDAKİ UÇURUM BÜYÜYOR!

Kara Sevda'da Kemal'in ihbarıyla Emir'le birlikte Nihan'ın kardeşi Ozan'ın da tutuklanması, iki aşığın arasındaki uçurumun büyümesine sebep olacak. İkiz kardeşi Ozan'ın tutuklanmasıyla büyük bir öfkeye kapılan Nihan, Kemal'le karşı karşıya gelecek. Birbirlerine duydukları büyük aşkla Emir'i adalete teslim etmek için beraber yola çıkan ikili, şimdi geldikleri noktada yeni bir sınav verecekler.

Heyecan dolu yeni bölümü 1 Haziran Çarşamba günü izleyiciyle buluşacak olan dizide bu hafta büyük sürprizler, saklanan gerçekler ortaya çıkıyor. Hilal Saral'ın yönetmenliğini üstlendiği Kara Sevda her Çarşamba saat 20.00'da Star TV'de...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: