KENAN DA SAHNE ALACAK

Dünya Ekonomik Forumu'nun (WEF), İsviçre'nin Davos kasabasında düzenlediği zirveye bu yıl Türkiye ev sahipliğiyle yapıyor.

Magazin

KENAN DA SAHNE ALACAK Zirvede yarın akşam 'Türk Gala Geccesi' düzenlenecek. Demet Tuncer'in sunuculuğunu üstleneceği geccede, Kenan Doğulu, Burhan Öçal, Sibel Köse gibi ünlü isimler sahneye çıkacak.

Dünya gündemini belirleyen, küresel ekonomi ile politik sorunlara dair liderlerin, karar vericilerin geleneksel olarak bir araya geldiği Davos Zirvesi, 27 Ocak'a kadar devam edecek. Türk iş dünyasının önemli bir katılımla temsil edildiği zirvede, 26 Ocak akşamı 'Türk Gala Geccesi' adı altında bir davet düzenlenecek.


2007'nin 'Mevlana'nın Yılı' olması nedeniyle 'Mevlana' teması üzerine kurgulanan gece, sunuculuğunu üstlenen Demet Tuncer'in şarkıları ve özel şovuyla renklenecek. Semazen gösterisinin yanı sıra, dünyaca ünlü perküsyon ustası Burhan Öçal ve geçtiğimiz yıl Eurovision'da ülkemizi başarı ile temsil eden Kenan Doğulu da sahneye çıkacak. Gece DJ Can Hatipoğlu'nun müzikleriyle sürerken, davetliler için özel hazırlanan 'Jazz Lounge'da Sibel Kose sahnede alacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: