KENAN DOĞULU, BEREN SAAT'İN AİLESİYLE TANIŞTI!

Beren Saat, Cunda Adası'ndaki evinde popçu sevgilisini ailesiyle tanıştırdı. Kenan Doğulu, Saat ailesinin gönlünü fethetmeyi bildi.

Magazin

KENAN DOĞULU, BEREN SAAT'İN AİLESİYLE TANIŞTI! Son günlerin adından en çok söz ettiren çifti Beren Saat ile Kenan Doğulu, evliliğe adım adım ilerliyor. Geçtiğimiz günlerde Doğulu'nun tüm aile fertleriyle tanışıp gönülleri fetheden Saat, şimdi de sevgilisini kendi ailesiyle tanıştırdı. Beren Saat ile Kenan Doğulu, tanışma mekanı olarak güzel oyuncunun Ayvalık Cunda Adası'ndaki yazlığını seçti.

DAMADA TAM NOT GELDİ
Önceki gün Cunda Adası'na giden ünlü popçu, Beren Saat'in annesi Ayla Saat ve anneannesi Habibe Dikmen'le bir araya geldi. Kenan Doğulu'yla ilk kez tanışmanın mutluluğunu yaşayan Saat ailesinin, müstakbel damatlarına tam not verdiği söyleniyor. Geçtiğimiz günlerde Doğulu'nun annesi Serpil Hanım da; oğlu ile Beren Saat evliliğine sıcak baktığını söylemişti
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: