Kenan Doğulu: Gerekirse anons ederiz!

Kenan Doğulu eşi Beren Saat'le boşanacakları yönünde çıkan haberlere ilk kez yanıt verdi. Şarkıcı, "Üçüncü şahısları ilgilendiren bir durum olursa biz bunu mutlaka anons ederiz" dedi.

Magazin

Kenan Doğulu: Gerekirse anons ederiz! Kenan Doğulu ile Beren Saat'in boşanacağı yönünde haberler bir dönem magazin sayfalarında sıkça yer almıştı. Beren Saat'in Instagram hesabından düğün fotoğraflarını kaldırması da iddiaları güçlendirmişti. Magazin muhabirlerinin soruları üzerine "Bana biraz zaman verin" diyen Saat, daha sonra da eşiyle aralarında bir problem kalmadığını açıklamıştı.

KENAN DOĞULU DA SESSİZLİĞİNİ BOZDU!

Tüm yaşanan bu olaylara sessiz kalan Kenan Doğulu ise ilk kez konuştu. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan şarkıcı, boşanma iddialarını reddederken "üçüncü şahısları ilgilendiren bir durum olursa biz bunu mutlaka anons ederiz" dedi. Kenan Doğulu sözlerine şöyle devam etti:

"İşimizde gücümüzdeyiz. Beren sette ve çok yoğun. Çıkan haberler ister istemez üzüyor. Yakınlarımız telaşlanıyor, telefonlarımız susmuyor. Sorunumuz yok. Keyfimiz yerinde."

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: