Kenan Doğulu ve Beren Saat arasında çıkan krizin nedeni ne?

Sürekli olarak boşanacakları haberleriyle gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

Magazin

Kenan Doğulu ve Beren Saat arasında çıkan krizin nedeni ne? Aylardır gündemden düşmeyen Beren Saat-Kenan Doğulu evliliği adeta yılan hikayesine döndü. Ünlü çift hakkında neredeyse her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor. Bir dönem boşanacakları tarih bile verilen çift, çıkan haberleri yalanlasa da dedikoduların ardı arkası kesilmiyor. Güzel oyuncu, eşinin doğum gününü kutlamak için yaptığı paylaşımla , ortaya yeni iddialar atılmasına sebep olmuştu. Doğulu'ya "Sen masumiyetini kaybettin, ben oyun arkadaşımı" diyen Saat'in şu sıralar yalnız başına tatilde olduğu da iddialar arasında.

Beren Saat'ten sürpriz hamle!

Beren Saat'ten sürpriz hamle!Bugün 2. Sayfa programında ortaya arılan iddiaya göre; ünlü çiftin arasındaki kriz, Kenan Doğulu'nun verdiği bir konser sonrası eve gitmeyip, Zincirlikuyu'da bir otelde kalmasıyla başladı. Doğulu'nun otelde yalnız olup olmadığı ise bilinmiyor. Bunu öğrenen Beren Saat, sinir krizi geçiriyor ve ikili evlerini ayırıyor. Ünlü popçunun çok pişman olduğu ve güzel oyuncu ile barışmaya çalıştığı ise konuşulanlar arasında.

Kenan Doğulu, Beren Saat'e ihanet mi etti?

Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya garip kutlama!

Beren Saat'ten Kenan Doğulu'ya garip kutlama!Eski sevgilisinin annesinden çarpıcı yorum!

Eski sevgilisinin annesinden çarpıcı yorum!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: