Kenan Doğulu ve yeğeni aynı filmde!

“Max Maceraları – Dinoterra”da, Kraliçe Felina’yı Hülya Avşar, Aslan Max’ın ezeli rakibi Gölgelerin Efendisi’ni Kenan Doğulu seslendirecek. Aslan Max ise ünlü sunucu Yekta Kopan’ın sesiyle hayat bulacak. Hülya Avşar, Kenan Doğulu ve yeğeni Arya’nın dublaj yaptığı “Max Maceraları Dinoterra” isimli çizgi filmin galası 30 Nisan'da Kanyon'da yapılacak.

Kültür-Sanat

Kenan Doğulu ve yeğeni aynı filmde! Geçtiğimiz yıl Sezen Aksu, Engin Altan Düzyatan ve Özge Özpirinçci’nin seslendirdiği Max Maceraları’nın yeni filmi “Max Maceraları – Dinoterra”, Türkiye’nin en sevilen isimleri Hülya Avşar ve Kenan Doğulu’yu ilk kez beyaz perdede buluşturacak. Filmin seslendirme çalışmaları için stüdyoya giren ünlü isimler, çocukların merakla beklediği yeni maceranın kahramanlarını kendi sesleriyle adeta yeniden yaratacaklar. Başrolü üstlenen Aslan Max ise yine ünlü sunucu Yekta Kopan tarafından seslendirilecek. Hülya Avşar, Kenan Doğulu ve yeğeni Arya'nın dublaj yaptığı “Max Maceraları- Dinoterra” 3 Mayıs’ta vizyona girecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: