Kenan Doğulu'dan ayrılık haberlerine ilginç tepki!

Aylardır eşi Beren Saat ile boşanacağı yönünde çıkan haberler ile gündeme gelen Kenan Doğulu, önceki gecce özel bir etkinlikte sahne aldı.

Magazin

Kenan Doğulu'dan ayrılık haberlerine ilginç tepki! Sürekli olarak boşanacakları haberleri ile gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, son olarak fotoğraf ve video sanatçısı Aykut Cömert'in cenaze töreninde birlikte görüntü vermişti. Cömert'in ölümü sonrası büyük üzüntü yaşayan Beren Saat'i eşi Kenan Doğulu teselli etmişti. Ünlü popçu, önceki gün Maslak Uniq’te Eğitim Gönülleri Vakfı için gerçekleştirilen geccede sahne aldı. Magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan Doğulu, gecce için "Çok güzel geçti. Katılan herkesin emeğine sağlık, çok güzeldi" yorumunda bulundu. Ünlü şarkıcı ayrılık iddialarının sorulması üzerine ise gülerek karşılık verdi. Haberleri umursamadığını ortaya koyan Doğulu, daha önce iddiaları yalanlamıştı.

Ünlü çift hakkında şoke eden yorum!

Ünlü çift hakkında şoke eden yorum!Beren Saat'ten sürpriz hamle!

Beren Saat'ten sürpriz hamle!Kenan Doğulu ile Beren Saat ayrı evlere mi taşındı?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: