Kenan Doğulu'dan yaza sıcacık bir veda

Aşka Türlü Şeyler Albümü'nden sözleri, müziği ve düzenlemesi Kenan Doğulu'ya ait olan “Tencere Kapak” şarkısına, şarkının kendisi kadar sıcak, samimi ve romantik bir klip geliyor.

Kültür-Sanat

Kenan Doğulu'dan yaza sıcacık bir veda Yaşları 19 ile 90 arasında değişen 13 çiftin romantik ve sıcacık görüntüleriyle geride bıraktığımız yaz mevsimine tatlı bir veda niteliği taşıyan klibin yönetmeni Ali Demirel, görüntü yönetmeni ise Firar Güney Kayran. Klip Türkiye'de 6k çözünürlükle çekilen ilk video klip olma özelliğini taşıyor.


İpek Ural'ın yapımcılığında gerçekleşen proje için Türkiye'nin çeşitli yerlerinde yapılan çekimler tüm yaz boyunca sürdü. Mekanlardan bazıları Datça, Büyükada, Karamürsel, Şile, Caddebostan sahili, Maslak, Levent, Kalamış ve Zekeriyaköy. Klipte yer alan çiftlerden bazıları gerçek çiftler, izleyiciler bu sıcaklığı, samimiyeti ve doğallığı mutlaka hissedecek.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: