Kenan Doğulu'nun bu kez gitarı düştü!

Kenan Doğulu, bir önceki Harbiye Açıkhava konserinde talihsiz bir kaza yaşamıştı. Şarkıcı, bu kez için kendisi için önlem aldı ama bu sefer de gitarı düştü.

Magazin

Kenan Doğulu'nun bu kez gitarı düştü! Son Harbiye Açıkhava konserinde sahneden düşen Kenan Doğulu, önceki akşam aynı adresteydi. Bir kez daha düşmemek için önlem aldığını söyleyen ünlü popçu, esprileriyle güldürdü. Kenan Doğulu, bu yaz ikinci kez Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda konser verdi. Yaklaşık 5 bin kişinin izlediği şarkıcı, 3 saat sahnede kaldı. Önceki konserinde sahnedeki boşluğa düşerek hayranlarını korkutan Doğulu, bu kez o boşlukları mazgallarla kapattırdı.

Şarkıcı konuyla ilgili espri yaptı: “Arkadaşlara dedim ki ‘Son Harbiye konserimiz ne güzel geçti, tekrar yapalım.’ Onlar da bana ‘Kenan sen düşme yeter, konseri yaparız’ dedi. O yüzden sahneye ızgara attırdım. Biraz sonra sizlere mangal yapacağım!”

Doğulu bu kez sahneden düşmedi ama şanssızlıklar da yakasını bırakmadı. Konser başlamadan önce mikrofonu sahne görevlileri tarafından yanlışlıkla yere düşürüldü. Doğulu ilk şarkısı “Susma”yı okurken de kemeri kopan gitarı yere düştü.

ÖZEL KONUKLAR
Kenan Doğulu’nun sahnede özel konukları da vardı. Daha önce Chick Corea’nın da sahnesine konuk olan 11 yaşındaki caz piyanisti Hakan Başar, 16 yaşındaki Berklee öğrencisi Bade Karakoç, rap grubu Tahribad-ı İsyan ve Mirkelam da konserde sahneye çıktı.

30’u aşkın şarkı seslendiren Kenan Doğulu’yu dinlemeye gelenler arasında Edis, Tuvana Türkay, Beyza Şekerci-Engin Hepileri, İpek Erdem ve Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan da vardı. Kenan Doğulu, “Mirkelam Şarkıları” albümü için seslendirdiği “Tavla” şarkısında Mirkelam’la düet yaptı. Yılmaz Erdoğan’ın kızı Berfin Erdoğan, konser öncesi yanına gelip selam veren Edis’le bir süre sohbet etti.

FOTOĞRAF GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ

Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: