Kenan Doğulu'nun dolmuşu!

Kenan Doğulu-Beren Saat çifti Beyoğlu'nda arkadaşlarıyla birlikte eğlendi. Doğulu, iki kişilik aracını dolmuş gibi kullanıp beş kişi bindirdi

Magazin

Kenan Doğulu'nun dolmuşu! Beren Saat-Kenan Doğulu çifti, önceki gecce Asmalımescit'teki bir mekanda eğlendi. İkili, saat 22.00'de arkadaşları ile birlikte gittikleri mekanda, kendileri için çalınan aşk şarkıları eşliğinde eğlendi. Çift sabah saat 05.00'i gösterirken mekandan ayrıldı. Sarmaş dolaş dışarı çıkan ünlü ikili, flaşlar patlayınca çok şaşırdı.

'I love you Kenan'
Ünlü çiftin hayranları, renkli görüntülerin oluşmasına neden oldu. Kenan Doğulu; "Kenan Abi, senden para istemiyorum. Bu ok, benim sana hediyem olsun" diyen bir seyyar satıcıyı "Ben ok istemiyorum, bana cirit ver" diye geri çevirdi. Doğulu'nun aracının önünde set kuran hayranları, "I love you Kenan" diye tezahüratta bulundu. Porshe marka iki kişilik aracına üç arkadaşını daha alan Doğulu, "Dolmuş şoförü oldu" esprilerine maruz kaldı.

İşte o görüntüler:
fotoğraflar için tıklayınız..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: