KENAN DOĞULU'YA 'BEREN SAAT' BAKIMI!

Beren Saat’le ilişkisi evlilik yolunda ilerleyen Kenan Doğulu, önceki gün Bebek’te saç tıraşı olup cilt bakımı yaptırdıktan sonra sevgilisinin evine gitti. Doğulu, Beren’le nazar değmesin diye yan yana görüntü vermediklerini söyledi..

Magazin

KENAN DOĞULU'YA 'BEREN SAAT' BAKIMI! Aşık insan kendine daha bir iyi bakıyor. Magazin aleminin günlerdir dilinden düşürmediği Kenan Doğulu- Beren Saat aşkı iki ünlüye de yaradı... Yakınları Saat'i hiç bu kadar mutlu görmediklerini söylerken, Doğulu da yeni aşkıyla birlikte kendine daha bir özen gösterir oldu. Önceki akşam Bebek'te ünlülerin kuaförü Yıldırım Özdemir'e giden ünlü popçu saçlarını kestirdi, sakallarını düzelttirdi ve cilt bakımı yaptırdı.

Berber çıkışı sevgilisi Beren Saat'in Etiler'deki evine gitmeden önce gazetecilerin sorularını cevaplayan Kenan Doğulu ilişkilerinin çok iyi gittiğini söyledi. Nazar değmesin diye sevgilisiyle birlikte görüntü vermediklerini belirten Doğulu, bu sırada çiçekçi bir çocuğun, "Kenan Abi bu çiçeği Beren Abla'ya verirsin" diyerek uzattığı çiçeği teşekkür edip geri çevirdi. İki sevgili geceyi Saat'in evinde baş başa geçirdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: