'KENAN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMAZ'

Zeynep Beşerler, İmirzalıoğlu'nu anlattı...

Magazin

'KENAN DOĞUM GÜNÜ KUTLAMAZ' Kenan İmirzalıoğlu 18 Temmuz'da yapılacak doğum gününe davet beklediği haberleri karşısında suskunluğunu bozan Zeynep Beşerler, "Kenan'ın doğumgünü geçti. Birincisi Kenan doğum günlerinden hiç hoşlanmaz ve yapmaz. İkincisi de Kenen mevzusunu ben kapattım sizler de kapatın" dedi.

Ayrılıklarının ardından 4 ay geçtiğini söyleyen Beşerler, herkesin kendi hayatına devam ettiğini, bu konu hakkında konuşmaktan çok sıkıldığını ifade etti.

NEHİR SÜRPRİZ YAPMAMIŞ

Kenan İmirzalıoğlu'na sürpiz doğum günü partisi düzenlediği iddia edilen Nehir Erdoğan ise bu konu hakkında twitter'deki sayfasına şunları yazdı: "Şimdi gördüm yine asılsız bir haber. Oysa ben şu an Los Angeles'da jet-lag sarhoşuyum. Ah gazetecilerin şu hayal gücü yok mu?"

Amerika'da Türkiye özlemini dile getiren Erdoğan, "Turkiye'yi şimdiden çok özledim kendimi sürgünde hissediyorum" diyerek sözlerini sürdürdü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: