Kenan Erçetingöz yazdı...

Kenan Erçetingöz'ün "Geccesiyle gündüzüyle Miami" başlıklı yazı dizisi hız kesmeden devam ediyor. Kaçıranlar için muhteşem analizler içeren yazıları 4'ü bir yerde yeniden okuyabilirsiniz.

Magazin

Kenan Erçetingöz yazdı... İşte ilk yazı...

Yolculuk ve hava değişimi yüzünden Miami'de biraz rahatsızlandım. İstanbul Medica Klinik'teki doktorum Çiğdem Serttürk'ü aradım. "Belirtiler yaz ishali" dedi. Şiddetine göre antibiyotik önerdi ama Miami'de öyle Türkiye'deki gibi hemen vermiyorlar! Doktoruma bunu söyleyince, "Türkler antibiyotiksiz dolaşmaz ama" dedi.. Gerçekten öyleymiş, Miami'de yaşayan Pinema Film'in sahibi Pamir Demirtaş'ı aradım, eşi Seda da 1000'lik Augmentin varmış da, 3 gün kullanıp, hastalığı geçirdik ve daldık Miami trendlerine..İşte ikinci yazı...

Akşam Madonna ile meşhur olan Delano otele yemeğe gittik.. Bir baktık ki Çarşamba gecceleri Vaude Ville at Bianca eğlencesi varmış yemekte.. Aha bizim mini Cahide sanki.. Çok şık bir restoran, çok güzel mönüler. Sushiler vs.. Lezzet mükemmel.. Üstüne de drag komedi şov..
İşte üçüncü yazı...

Miami'ye gelmişken şu adacıklara da bakalım dedik ve bu kez Porto Riko'yu seçtik.. Daha önce cruize ile Bahama adaları yapmış ve hiçbir şey bulamamıştım adalarda. Bir tek Nassau'da Atlantis otel iyiydi, gerisi hikayeydi.
İşte dördüncü yazı...

Miami'ye gerçek Türk restoranı lazım! Porto Riko'dan Miami'ye geri döndük ve oğlum beni bir Türk restoranı olan Mandolin'e götürdü. Aslında tam Türk değil, Yunan ağırlıklı.. Sahipleri Türk ve Yunanlı karı-koca.. Ama sanırım kadın daha ağır basmış olacak ki, restoran Türk olmaktan çok Yunan restoranı olmuş!


Bunlarda ilginizi çekebilir: