KENAN ERÇETİNGÖZ YAZDI, GÜNDEM KARIŞTI!

Kenan Erçetingöz'ün yazdığı köşe yazısı bugün HT Magazin'nde birinci sayfadan haber oldu. İşte Habertürk Gazetesi'nin haberi:

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ YAZDI, GÜNDEM KARIŞTI! Kıbrıs'ta aşk buluşması
Seray Sever'in, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Dışişleri Bakanı Hüseyin Özgürgün'le aşk yaşadığı iddia edildi

Kenan Erçetingöz, gecce.com'da ikilinin yılbaşı gecesi Kıbrıs'ta el ele göz göze Ajda Pekkan ve Tarkan'ı izlediğini yazdı. 46 yaşındaki Bakan Özgürgün'le gecce konuştuğunu söyleyen Sever, "Gayet mesafeli bir ortamdı" dedi.

Ünlü sunucu, oyuncu ve yapımcı Seray Sever'in, KKTC'nin yakışıklı Dışişleri BakanıHüseyin Özgürgün ile aşk yaşadığı iddia ediliyor. Gecce.com'da Kenan Erçetingöz, Sever ve Özgürgün'ün yılbaşı gecesi Kıbrıs'ta bir otelde el ele göz göze eğlenip, Ajda Pekkan ve Tarkan konserini izlediklerini yazdı. İddialara göre, ikilinin yer rezervasyonu da Ankara'dan Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılmış. Yılbaşı gecesi Özgürgün ile birlikte olduğunu doğrulayan Sever, aralarında sanıldığı gibi bir ilişki olmadığını şu sözlerle açıkladı: “Bakan Bey ile o gece konuştuk. Siyaset Dergisi'nin davetlisi olarak oradaydık. Gayet mesafeli bir ortamdı.”

SPORCU KÖKENLİ VE YAKIŞIKLI
46 yaşındaki Hüseyin Özgürgün, 2009'dan beri KKTC Dışişleri Bakanı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesimezunu olan Özgürgün, atletizmve futbolda KKTC'nin milli sporcularından. Yakışıklılığıyla tanınan Özgürgün, aynı plakaya sahip Jaguar veMercedes otomobilleriyle gündeme gelmişti.

Kenan Erçetingöz'ün o yazısını okumak için TIKLAYIN..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: