KENAN ERÇETİNGÖZ YAZDI ORTALIK KARIŞTI!

Kenan Erçetingöz'ün Serdar Ortaç yazısı gündeme bomba gibi oturdu. Takvim Gazetesi haberi birinci sayfadan duyurdu. İşte Takvim'in haberi;

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ YAZDI ORTALIK KARIŞTI! Şipşak tövbekar

Kumardan 1 milyon 200 bin dolar kazanan Serdar Ortaç, 670 bin doları ile kumar borçlarını ödedi. Serdar, tövbe etmesine rağmen yine kumar oynayınca elinde 140 bin dolar kaldı

Serdar Ortaç'ın kumardan kazandığı 1 milyon 200 bin dolarını ne yaptığını Kenan Erçetingöz, gecce.com'daki yazısında ortaya çıkarttı. Serdar; kazandığı parayla geçmişteki kumar borçlarını kapadı ancak dediği gibi kumara tövbe etmedi! Serdar Ortaç'ın kazandığı parayla önce Cratos Otel'e olan 670 bin dolarlık kumar borcu kapatıldı.

Elinde 530 bin doları kalan Serdar, otel yetkililerine "30 bin size kalsın" dedikten sonra 500 bin dolarla kumar oynamaya koyuldu. 50 bin dolarla makinede kumar oynamaya başlayan Serdar Ortaç, kendine hakim olamadı. Kumarda 360 bin dolar kaybeden popçunun cebinde 1 milyon 200 bin dolarından geriye sadece 140 bin dolar kaldı!

TÖVBESi 30 DAKiKA
Yarım saatte kumar tövbesini bozan Serdar Ortaç, daha önce de içkiye tövbe etmiş ancak birkaç gün sonra elinde viski kadehiyle görüntülenmişti.

2 SAATTE 360 BİN $ KAYBETTİ
Cratos Otel'in yetkileri, kumar bağımlılığı yüzünden Serdar Ortaç'a rulet masasını yasakladı. Şansını 'chicago' adlı makine oyununda deneyen Serdar, yüklü bir servet kazanmıştı.


KENAN ERÇETİNGÖZ'ÜN OLAY YARATAN YAZISINI OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

Bunlarda ilginizi çekebilir: