KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 60 DAKİKA!

BEYOĞLU BELEDİYE BAŞKANI AHMET MİSBAH DEMİRCAN, 5 NİSAN SALI GECCESİ KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 60 DAKİKA'DA..

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 60 DAKİKA! Ahmet Misbah Demircan, 28 Mart'ta gerçekleştirilen Yeşilçam Ödülleri'yle ilgili çarpıcı açıklamalar yapacak..

Yeşilçam Ödül Töreni'nde Emek Sineması'nın 3 yıldır kapalı olduğunu hatırlatan Meltem Cumbul, 60 Dakika'da Ahmet Misbah Demircan'a neler soracak? Demircan, Bartu Küçükçağlayan'ın törende okuduğu “Emek sinemasının kapalı olması tedirgin ediyor. Emek sineması sinemamızın vicdanıdır” notuyla ilgili ve Beyoğlu Belediye Başkanı'nı vicdanının sesini dinlemeye çağırıyoruz' çağrısına nasıl cevap verecek?

Verilen ödüllerle ilgili yapılan eleştirilere ne diyecek, ödül töreninde gişe rekorları kıran komedi filmleri görmezden mi gelindi, Yeşilçam'ı Yeşilçam yapan sanatçılar ödül töreninde neden yoktu, davet edilmediler mi yoksa edildiler de katılım mı olmadı, sahnede ödülleri vermesi için neden reyting alan dizi oyuncuları seçildi, dikkat çekmek için mi bu tarz bir yöntem uygulandı?

Evet Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan bu ve benzeri soruların cevabını ilk kez 60 Dakika'da anlatacak..

Kenan Erçetingöz'ün hazırlayıp sunduğu ekranların en keyifli programı '60 Dakika' 5 Nisan Salı geccesi saat 22.00'da canlı yayınla Bloomberg HT'de..

Sakın kaçırmayın..

Bunlarda ilginizi çekebilir: