KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 60 DAKİKA!

Ralli şampiyonu Burcu Çetinkaya, nam-ı diğer ‘asfaltı ağlatan kız’ 3 Nisan Salı geccesi Kenan Erçetingöz’le 60 Dakika’da..

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 60 DAKİKA! Ralli, Burcu Çetinkaya için ne ifade ediyor, araba kullanmayı nasıl öğrendi.. Ralliye başlamasının hikayesi nedir.. Uluslararası arenada yarışan bir Türk kadın görünce nasıl tepkiler alıyor..


Rallide kadın erkek ayrımı var mı.. Türkiye’de neden az kadın pilot ve co-pilot var.. Ortadoğu ralli macerası nasıl başladı.. Neden başörtülü bir arkadaşıyla test sürüşü yaptı, sponsor firma anlaşmayı neden iptal etti, başına neler geldi, bu olayla ilgili neler düşünüyor, başörtü ayrımına karşı mı.. Neden dine yönelik yabancılaştırma olduğunu düşünüyor.. Tehlikeli sporlara olan merakı nereden geliyor.. Hıza alışmış bir insan olarak.. Normal trafik akışında otokontrolünü nasıl sağlıyor.. Gençlere ralliyi sevdirmek için neler yapıyor.. Sosyal sorumluluk projelerine katılıyor mu.. Yazarlık ve sunuculuk yönünü nasıl keşfetti.. İleriye yönelik projeleri ve hedefleri neler?


Evet, Burcu Çetinkaya bu ve benzeri soruların cevabını 60 Dakika’da anlatacak..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu ekranların en keyifli programı 60 Dakika, 3 Nisan Salı akşamı canlı yayınla saat 22.00’da Bloomberg HT’de..


Bu adrenalin dolu buluşmayı sakın kaçırmayın..

Bunlarda ilginizi çekebilir: