KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 60 DAKİKA!

‘Türk’ün Uzayla İmtihanı’ dizisiyle adından söz ettiren ünlü yönetmen Tayfun Güneyer, 10 Nisan Salı geccesi Kenan Erçetingöz’le 60 Dakika’da!

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 60 DAKİKA! Bir uzay dizisi yazmaya ve çekmeye nasıl karar verdi, hikayesini nasıl oluşturdu, dizinin ismiyle ilgili eleştirilere ve intihal suçlamalarına nasıl cevap verecek, Muhteşem Yüzyıl ve Kuzey Güney karşısında yer almak sıkıntı yaratıyor mu, son dönemlerde ardı ardına komedi dizisi çekmesinin özel bir sebebi var mı, her yaptığı dizi neden tutmadı. ofis boyluktan yönetmenliğe uzanan hikayesinde neler yaşadı, ekranlardaki dizi savaşları hakkında ne düşünüyor, neden televizyonculuğun çok geliştiğini ancak seyircinin değişmediğini düşünüyor, şu anda yapılan işler içinde en çok hangisini beğeniyor, dizisinde oynatacağı oyuncuları seçerken nelere dikkat ediyor, neden sinema filmi çekmiyor, son zamanlarda çekilen Türk filmleri hakkında ne düşünüyor, yeni projeleri var mı?


Evet Tayfun Güneyer bu ve benzeri soruların cevabını 60 Dakika’da anlatacak..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu ekranların en keyifli programı 60 Dakika, 10 Nisan Salı akşamı saat 22.00’da canlı yayınla Bloomberg HT’de..

Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın..

Bunlarda ilginizi çekebilir: