KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 60 DAKİKA!

İstanbul Şehir Tiyatroları’nın eski sanat yönetmeni ve oyuncu Orhan Alkaya, 15 Mayıs Salı akşamı Kenan Erçetingöz’le 60 Dakika’da!

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE 60 DAKİKA! Şehir tiyatrolarının özelleştirilmesi kararıyla ilgili tepkisi nedir, neden bu noktaya geldi, neden böyle bir karar alındı, tiyatroda mahalle baskısı mı var, devlet tiyatrolarının işleyişinde ne gibi sorunlar var, ‘özelleşme’ tiyatroların kapatılması anlamına mı geliyor, devlet eliyle tiyatro yapılır mı, yapılmaz mı, yıllarını oyunculuğa adayan biri olarak ‘Öyle Bir Geçer Zaman Ki’ dizisindeki ‘balıkçı’ karakteriyle ünlenmesi hakkındaki yorumu ne, diziden neden ayrıldı, Al Yazmalım dizisinde oynadığı için neden pişman, ekrandaki diğer dizilerle ilgili neler düşünüyor, Neden, ‘dizi oynandığı akşamın sabahında çöp oluyor!’ diyor, nasıl bir rolde izleyicilerin karşısına çıkacak, yeni projeleri neler?


Evet Orhan Alkaya merak edilen her şeyi Kenan Erçetingöz’le 60 Dakika’da anlatacak..

Kenan Erçetingöz’ün hazırlayıp sunduğu ekranların en keyifli programı ’60 Dakika’, 15 Mayıs Salı geccesi saat 22.00’da canlı yayınla Bloomberg HT’de..

Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın..

Bunlarda ilginizi çekebilir: