KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ!

Kenan Erçetingöz'le Akşam keyfi yine çok konuşulacak!

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE AKŞAM KEYFİ! Nostaljik parçalara remiks yaparak müzik listelerinde 1 numaraya yükselen, yeni neslin en çılgın ve en yaratıcı DJ'i Hüseyin Karadayı, muhteşem şovuyla 24 Kasım Pazartesi akşamı Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi'nde..

Son albümündeki ‘Mihriban' şarkısının klibiyle bu sıralar adından sıkça söz ettiren Hüseyin Karadayı'ya aynı akşam klip arkadaşları Irmak Ünal ve Esma Er da eşlik edecek.. Bu klip için punk'çı imajına bürünen kızlar; şovları ve açıklamalarıyla olay yaratacak!

Ve son konuğumuz Çırak kitabının yazarı Kevin Corchiani.. Kevin, Tokatlı Kenan'ken nasıl Amerikalı Kevin oldu? 24 Kasım Pazartesi akşamı bu muhteşem hikayeyi ilk kez Kevin'ın kendisinden dinleyeceksiniz..

Kaliteli sohbetin ve sürprizlerin yer alacağı Kenan Erçetingöz'le Akşam Keyfi 24 Kasım Pazartesi akşamı saat 19.15'te Kanal 1'de.. Sakın kaçırmayın..

Sorularınızla canlı yayına katılmak için [email protected] 'ye mail atabilirsiniz..

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: