Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze

'Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze' programına telefonla bağlanan Rasim Ozan Kütahyalı yaşanan olaylarla ilgili "Erman Toroğlu eyyam siyaseti yaptı. Ben de gereğini söyledim" dedi.

Diğer Haberler

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye bugün Canan Anderson ve İsmail Baki Tuncer konuk oldu. İsmail Baki'nin taklitini yaptığı sırada Rasim Ozan Kütaylı programa telefonla bağlandı.

Kenan Erçetingöz'ün "Taklitini yaptığı için İsmail Baki'ye kızıyormusun?" sorusuna Rasim Ozan, "Hayır tabii ki. Böyle şeylere kızılmaz. İsmail zaten taklitlerinde hakaret etmiyor, güzel taklit ediyor, kızmıyorum" dedi.

Dün "Derin Futbol" programında yaşanılan olayları da anlatan Kütahyalı, "Erman Toroğlu yine eyyam siyaseti yapıyor. Bir grup Galatasaray taraftarı, yönetimden habersiz havaalanına gitmiş. Ben bugün olayı araştırdım. Öyle büyük olaylar da olmamış. Erman Toroğlu da bu olaya verilmeyecek bir tepki verdi. Kimse Galatasaray taraftarına hayvan diyemez. Adı Fenerbahçe düşmanına çıktığı için olayı dengelemek amacıyla Galatasaray'a saldırdı. Abdülrahim Albayrak yayına telefonla bağlandı ama o da konuşmadı. Arayı bozmak istemedi sanırım. Böyle olunca da ben cevap verdim ve Erman Toroğlu'na gereğini söyledim. O tepkiye böyle cevap verilirdi" dedi.

1. KISIM

Video yüklenemedi...2. KISIM

Video yüklenemedi...3. KISIM

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: