KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE!

'Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye bugün Nazlı ve Mehmet Ali Ilıcak'ın yanı sıra ünlü diyatisyen Dilara Koçak da konuk oldu..

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE! Dilara Koçak, Mehmet Ali Ilıcak'ın görüntüsünü de değerlendirdi. Vücudunun normal olduğunu ve kiloların sadece göbek bölgesinde toplandığını söyleyerek, "Memet Ali Ilıcak, 'Abdominal Obez' olabilir" dedi. Koçak ayrıca Nazlı Ilıcak'ın da çok güzel göründüğünü de belirtti.

Kenan Erçetingöz'ün "Bayramda nelere dikkat etmeliyiz?" sorusuna ise Koçak, "Kurban Bayramı söz konusu olunca et ve tatlı ister istemez yeniyor ama bunların yayına lifli, sebzeli şeylerin de soframızda bulunması gerekir. Mangal örneğin vazgeçilmezlerdendir. Mangal yaparken eti ateşe değidirmemiz gerek çünkü kanserojen etkileri olabilir. Buna anti olarak da C vitamini alınmalı. C vitami almanın en güzel yolu mangalın yayına bol limonlu ve rokalı salata yapılabilir. Su muhakkak içilmeli. Bayramda daha çok çay ve kahve ikramları oluyor. Onların yanında su istememizin de çok faydası dokunabilir. Ve bayram ziyaretleri yaparken yakın mesafe ise yürümelerini tavsiye ediyorum" diyerek cevap verdi..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: