KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE!

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze yine dopdoluydu.

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE! Geçtiğimiz aylarda ciddi bir kalp hastalığı geçiren usta oyunca Rasim Öztekin, hastanede yaşadıklarını YÜz Yüze'ye anlattı.

Kalbinde kasılmaların olduğunu ve bazı ciddi kalp hastalıklarından dolayı hastaneye kaldırıldığını ve kalbine pil takıldığını söyleyen Rasim Öztekin, hastanede 1,5 ay hastanede yattığını bu 1,5 ayın 25 günü yoğun bakımda kaldığını bu süreç içerisinde hiçbir zaman olumsuz düşünmediğini açıkladı.

Yüz Yüze'ye konuk olan Banu Zorlu müzik piyasasının geldiği noktada albüm yapmanın maddi açıdan çok zor olduğunu söyledi.

Albüm yapmanın çok zor olduğu için maxi single çıkaracağını söyleyen Banu Zorlu, 'Yeni maxi single'ım yakında tüm müzik marketlerde olacak. İçinde sözü müziği bana ait olan şarkılar var' dedi.Yüz Yüze'ye konuk olan usta oyuncu Rasim Öztekin'e canlı yayında büyük sürpriz!

Rasim Öztekin, BKM Mutfak'ın demirbaş oyuncularından olan Pelin Öztekin'in karşısında görünce çok şaşırdı. Baba-kız ilk kez ekranlarda canlı yayın Yüz Yüze'de bir araya geldi.'Geniş Aile' dizisinden rol arkadaşı olan Ufuk Özkan'ın canlı yayına telefonla bağlanması üzerine çok şaşıran Rasim Öztekin, Ufuk Özkan'ın ilginç bir anısını anlattı. Bir keresinde tiyatro oyununa 1 saat kala hala dizi setinde olduğunu ve bu konuda çok rahat olduğunu, Ufuk Özkan'ın bitmeyen bir enerjisi olduğunu söyleyen Rasim Öztekin, 'Ufuk'un da kalbine bir pil lazım' diyerek espiri yaptı.

Usta oyuncu Erol Günaydın canlı yayına telefonla katıldı ve hastanede olduğunu tedavi gördüğünü söyledi.Banu Zorlu yakında çıkacak olan maxi single'ından 'Kalmadı' adlı şarkısını seslendirdi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: