Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze!

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'ye bugün Karaoğlan dizilerinin oyuncuları Hasan Yalnızoğlu ve Volkan Keskin konuk oldu. Cengiz Semercioğlu da telefonla yayına bağlandı.

Magazin

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze! Kenan Erçetingöz'ün Cengiz Semercioğlu'nun "Karaoğlan filmi hayal kırıklığı yarattı!" eleştirilerini Hasan Yalnızoğlu ve Volkan Keskin'e sorması üzerine oyuncular, bu eleştirilerin çok ağır olduğunu ve devam eden bir film hakkında bu denli gişeyi etkileyecek eleştirilerin yapılmaması gerektiğini söylediler.

Oyuncuların bu cevabının ardından Cengiz Semercioğlu telefonla yayına bağlanarak konuya açıklık getirdi. Semercioğlu, "Filmi izlemedim. Eleştirilerim oyunculuk olarak değildi. Sadece prodüksiyon- gişe karşılaştırması yaptım. 13 milyon yatırım yapılmış bir filmin 50 bin gişe yapması bence hayal kırıklığıdır. Türk sinemasına yatırım yapan hiç bir yapımcının zarar etmesini istemem" dedi.

1. BÖLÜM

MAGAZİN

2. BÖLÜM

MAGAZİN

3. BÖLÜM

MAGAZİN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: