KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE!

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze yine dopdoluydu.

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE! Yüz Yüze için özel imaj yaptırdığını söyleyen Safiye Soyman sürekli saçlarının şeklini ve rengini değiştirdiğini fakat bunun saçlarını çok kötü etkilediğini söyledi. Eşi Faik Öztürk'ün kısa saçı sevmediğini de sözlerine ekledi.

Safiye Soyman 'Faik Bey ile neden evlenmiyorsunuz?' sorusuna 'Biz ayrılmamak için evlenmiyoruz!' diye cevap verdi.

Faik Öztürk'ü halkla tanıştıranın kendisi olduğunu söyleyen ünlü şarkıcı Safiye Soyman 'Faik'i ben yetiştirdim. Müzikle ilgili deneyimlerimi kendisine aktardım. Yakında kendi albümünü de çıkartacak' dedi.

Uzun yıllardan beri birlikte olan Safiye Soyman ile Faik Öztürk, her zaman olduğı gibi canlı yayında yine tartıştılar. Tatlı sert bir tartışma yaşayan Safiye-Faik çifti yine ekran başındakileri güldürdü. Ama bir ara dozaşı aşan çift ciddi ciddi tartıştılar.

Video için tıklayın

Safiye Soyman renkli yüzünün arkasında aslında daha farklı bir Safiye Soyman olduğunu söyledi. Tüm gelirini oğluna verdiğini onun hastalığını iyileştirmek için de tüm hayatı boyunca çalışabileceğini söyledi.

Günlerdir konuşulan Bülent Ersoy'un 'Sana plak yapacak biriyle birlikte ol' nasihatine Safiye Soyman'dan yorum geldi. Safiye Soyman, Bülent Ersoy'un sözlerine hak verdiğini, eskiden bu tür olayların gerekli olduğunu, piyasada tutunabilmek için güçlü olunması gerektiğini bunu da arkanızda güçlü bir 'hami'niz varsa yapabilirsiniz dedi.

Aslen Kıbrıslı olan fakat İngiltere'de yaşayan, 'Yanayım yanayım' adlı şarkısıyla adeta patlama yaşayan Babutsa grubu, eskiden Londra'da Türk düğünlerinde sahne aldıklarını söyledi.

Video için tıklayın

Sözlerine her insannın hata yapabileceğini söylerek başlayan Safiye Soyman 'Çok eminim ki kendisi de çok üzülmüştür. Zaten çıkıp özür de diledi. Bence özür dilendiği zaman bitmesi lazım' dedi.

Faik Öztürk'le birlikte kendisine bir çok dizi ve reklam teklifi geldiğini söyleyen ünlü şarkıcı Safiye Soyman, bu tekliflerinin bazılarını değerlendirdiğini ve yakında güzel projeler içinde yer alacaklarını açıkladı.

Video için tıklayın

Safiye Soyman geçmişinden bahsederken babasının bir hafız olduğunu ve eskiden babasının yanında ilahi okuduğunu açıkladı.

Yakın zamanda bir ilahi albümü piaysaya süreceğini açıklayan Safiye Soyman, çift albümle piyasada at sürecek.

Bugün bazı gazetelerde 'Deniz Seki'nin Hüsnü Şenlendirici'ye döndüğü' haberleri üzerine konuşan Safiye Soyman 'Deniz, Hüsnü'ye dönmemeli. Bu haberi yeni görüyorum. Şok içindeyim' dedi.

Video için tıklayın

Bunlarda ilginizi çekebilir: