KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE!

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze yine dopdoluydu..

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE! Yüz Yüze'ye konuk olan Acun Ilıcalı, 500 bin Tl'yi aslında seyircinin kazandığını söyledi.

Yüz Yüze'ye konuk olan Acun Ilıcalı, 'Var mısın yok musun'da yarışan yarışmacıların kendisi için çok özel insanlar olduğunu söyledi.

Yüz Yüze'ye konuk olan Acun Ilıcalı, Ünlü Hollywood yıldızı Bruce Willis'in yerine sevgilisi Emma'nın neden yarıştığını anlattı.

'Var mısın Yok musun' programına dünyaca ünlü isimleri konuk etmeyi başarabileb tek Türk televizyon adamı olma ünvanını elinde bulunduran Acun Ilıcalı bu isimlerin arasından dünyaca ünlü top model Adriana Lima'nın yerinin ayrı olduğunu söyledi. Acun 'Adriana Lima'nın çok iyi bir insan olduğuna ben kefilim' dedi.

Yüz Yüze'ye konuk olan Acun Ilıcalı programına konuk olan dünyaca ünlü rap şarkıcısı 50 Cent hakkında '50 Cent bir sokak çocuğudur' dedi.

Yüz Yüze'ye konuk olan Acun Ilıcalı, ünlü şovmen Beyazıt Öztürk'ü bir projesinde görmeyi çok istediğini söyledi.

Video yüklenemedi...Yüz Yüze'ye konuk olan Acun Ilıcalı'nın plyastation arkadaşı ünlü futbolcu Okan Buruk, canlı yayın Yüz Yüze'ye telefon bağalntısı ile katıldı ve Acun Ilıcalı'yla keyifli bir sohbet etti.

Yaşadığı maddi sıkıntılardan ve 500 bin TL'nin hayatında ne gibi değişiklikler yarattığından bahseden Ülkühan, kendisine yapılan sürpriz karşısında çok mutlu oldu. Ülkühan'a kendisine 500.000 TL kazandıran 24 numaralı kutu hediye edildi.

Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: