KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE!

Kenan Erçetingöz'le yüz yüze yine dopdoluydu.

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE! Burcu Güneş, müzik piyasasına adım attıktan sonra kapı kapı ünlü gazetecilere gittiğini ve ilk olarak Kenan Erçetingöz'e geldiğini söyledi.

Burcu Güneş, magazinsel biri olmadığını ve bu konuda kendisine dikkat ettiğini açıkladı.

Burcu Güneş, yeni albümünün hazırlığındayken ilahi güçlerin kendisine yardım ettiğini söyledi.

Burcu Güneş, kendisiyle yapılan röportajların üzerine eklendiğini, kesildiğini ya da değiştirildiğini söyledi.

Video için tıklayın

Burcu Güneş canlı yayında kaşığı ağzına aldı ve yüz yogası yaptı.

Burcu Güneş kendisinde oyunculuk yeteneği olduğunu ve bunu bir dizi veya film projesiyle değerlendirebileciğini söyledi.

Bazı rollerinde inandrıcılığı arttırmak için ona göre psikolojisini etkileyecek yöntemler uyguladğını söyleyen Hüseyin Avni Danyal, ekrana getirilen sahnelerde o an neler hissettiğini anlattı.

Video için tıklayın

Burcu Güneş, söz konusu özel hayatı olunca susmayı tercih ettiğini söyledi.

Burcu Güneş'in birlikte çalıştığı ünlü müzik adamı Fuat Güner, Yüz Yüze'ye telefon bağlantısıyla katıldı ve Burcu Güneş hakkında açıklamalarda bulundu. Burcu Güneş'i dünya çapında görmek istediğini söyleyen Fuat Güner, yurt dışında bağlantılarıyla bunu gerçekleştirebileceklerini söyledi.

Burcu Güneş, eurovision'a ben gideceğim diyenlerin açıklamalarını çocuksu bulduğunu söyledi.

Hayatında 5 evlilik yaşamış biri olarak işle aşkın aynı anda yürütülmesinin imkansıza yakın bir durum olduğunu söyleyen Hüseyin Avni Danyal, 'İşime yoğunlaşıp asıl başarıyı yakalamam, evliliklerimden sonra oldu' dedi.

Video için tıklayın

Burcu Güneş'in açıklamaları pop şarkıcılarını kızdıracak türden! Güneş, mankenlikten ya da oyunculuktan şarkıcılığa geçiş yapanların kendisiyle yarışamayacağını söyleyerek 'Benim kulvarımda değiller' dedi.

Video için tıklayın

Bunlarda ilginizi çekebilir: