KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE!

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze yine dopdoluydu!

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE! Yüz Yüze'ye konuk olan seksi şarkıcı Lerzan Mutlu, Yüz Yüze'nin diğer bir konuğu olan eski futbolcu Tanju Çolak'la eski dost çıktı! Lerzan, Tanju Çolak'ın eski bir flörtünün arkadaşı olduğunu bu yüzden tanışalı uzun yıllar olduğunu söyledi.

Tanju Çolak çocukluk günlerini anlattı. Kendisinin bir köy çocuğu olduğunu söyleyen Tanju Çolak, çocukluğunda yaptığı şeyleri açıkça anlatarak ne kadar mütevazi olduğunu kanıtlamış oldu.

Tanju Çolak, Devler Ligi adlı televizyon programında hakem olarak görev yapan ünlü futbol yorumcusu Erman Toroğlu'ya takılmadan edemedi. Çolak, Toroğlu'nun yaşının kemale erdiğini bu yüzden de bazı pozisyonların gözünden kaçtığını söyledi. Kral, Erman Toroğlu'na gözlük takmasını önerdi.

Lerzan Mutlu futbolla hiç arası olmadığını açıkladı. Hatta genç yetenek Arda Turan'ın hangi takımda top koşturduğunu dahi bilemedi.

Video yüklenemedi...Lerzan Mutlu , müzik piyasası hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Lerzan Mutlu, geçmişte 'Ekmeğimle oynadılar!' diye açıklama yapmıştı. Mutlu, bu insanların şu an teker teker Allah tarafından cezalandırıldıklarını söyledi.

Türk futbolunda Kral ünvanını kazanmış eski futbolcu Tanju Çolak'a canlı yayın Yüz Yüze'de büyük sürpriz! Tanju, 19 yaşındaki kızı ve 21 yaşındaki oğlu ile ilk kez bir televizyon programında yan yana geldi. Tanju'ya altın ayakkabılı bir doğum günü pastası da getirildi. Bunların üzerine duygulanan Tanju Çolak'ın gözleri dolu dolu oldu.

Video yüklenemedi...Lerzan Mutlu aşk konusunda çok seçici olduğunu bu yüzden de ilişkilerinin kısa sürdüğünü veya hiç olmadığını söyledi.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: