KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE!

Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze yine dopdolu!

Magazin

KENAN ERÇETİNGÖZ'LE YÜZ YÜZE! 4 Aralık'ta vizyona giren Adını Sen Koy filminin başrol oyuncuları Melis Birkan, Ali İl, Cemal Toktaş ve Ahmet Mümtaz Taylan 9 Aralık Çarşamba geccesi Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze'de!

Konusuyla, oyuncu kadrosuyla ve çekimleriyle eleştirmenlerden tam not alan, Gazeteci Yazar Tuna Kiremitçi'nin yazıp yönettiği Adını Sen Koy filminin oyuncuları keyifli sohbetleriyle Yüz Yüze'ye renk katacak..

Kenan Erçetingöz'ün hazırlayıp sunduğu Yüz Yüze, 9 Aralık Çarşamba geccesi saat 21.30'da canlı yayınla Kanal 1'de.. Sakın kaçırmayın..

Adını Sen Koy filminin konusu:

Can (Ali İl), delice sevdiği Aybige (Melis Birkan) ile bir hafta sonra evlenecektir. Ama hayatının kadınını çocukluk arkadaşı Ilgaz (Cemal Toktaş)'la tanıştırdığında, garip bir şey olur: Ilgaz'ın Aybige'ye karşı tutumu, şaşılacak kadar soğuktur. En güvendiği arkadaşının bu tavrı, Can'ın nişanlısından kuşku duymaya başlamasına, Aybige'nin de huzursuz olmasına yol açar. Ama Ilgaz'ın intihar saplantılı ağabeyi Harun (Ahmet Mümtaz Taylan) çıkagelince, olayların seyri birdenbire değişir. Beklenmedik sırların açığa çıkmasıyla nikâhtan önceki son hafta Aybige, Can ve Ilgaz için hayatlarının sınavına dönüşecektir.

Adını Sen Koy filminin fragmanı:

Video için tıklayın
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: