"Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze" Kelebek'te

Türkiye'nin çok satan saygın gazetesi Hürriyet, bugünkü Kelebek ekinde Star TV'ye transfer olan Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze" programını sayfalarına taşıdı.

Magazin

"Kenan Erçetingöz'le Yüz Yüze" Kelebek'te Kelebek, 10 Kasım Pazar günü (yarın) saat 15:00'te yayınlanacak olan ilk programda ünlü şarkıcı Özcan Deniz'i ağırlayacak olan "Kenan Erçetingöz'le Yüze Yüze" ile ilgili ayrıntılar verdi.

Haberde şunlar yazıldı:

Star TV’ye transfer olan “Kenan Erçetingöz’le Yüz Yüze” programının ilk konuğu Özcan Deniz oldu. Kenan Erçetingöz’ün özel hayatla ilgili sorularını yanıtlayan Deniz, Kenan Erçetingöz'ün “Bu yıpratıcı hayatın içinde kendine bir yuva, çocuk düşünüyor musun?” sorusuna şöyle karşılık verdi:

“Özellikle yapmamalıyım diye kendimi koruduğum bir şey değil, sadece karşıma çıkmadı. Her yeni tanıştığım kadının gözünün içine bakıyorum o mu değil mi, o kadın olabilir mi diye.”

Kendimi ispat ettim

Müzik dünyasından sonra sinema sektörüne de el atan ünlü şarkıcı, yarın ekrana gelecek programda kendisiyle ilgili önyargılardan da şikayet etti: “Önyargıları olan bir ülkenin sanatçılarıyız. Önyargı bu ülkenin en kronik hastalıklarından bir tanesi. Bunları aşmak kolay değil ama ben kendimi ispat zamanlarımı geçtiğimi düşünüyorum. Onu aştıktan sonra da kıymetli şeyler yapıyoruz.”

video
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: