Kübra Küçük: Gizli gizli buluşuyoruz!

Kenan İmirzalıoğlu ile yazın yaşadığı yakınlaşmayla magazin gündemine gelen Kübra Küçük olay açıklamalarda bulundu!

Magazin

Kübra Küçük: Gizli gizli buluşuyoruz! Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz yaz manken Kübra Küçük’le teknedeki samimi pozlarıyla olay olmuştu.

O dönemde eski sevgilisi Özge Akbulut’la yeniden bir araya geldiği konuşulan Kenan İmirzalıoğlu’nun Kübra Küçük’le görüntülenmesi herkesi şaşırtmıştı. Fotoğraflarının çekildiğinden habersiz olan İmirzalıoğlu, sık sık Kübra Küçük’e sarılırken görülmüştü. Kübra Küçük, Kenan İmirzalıoğlu’nun karşısına yeniden çıktı. Bu kaçamaktan sonra bir daha bir araya gelmeyen ikilinin ilişkisi Kübra Küçük tarafından hala sonlanmış görünmüyor.

Ayrılığı kabullenemeyen Küçük, Kenan İmirzalıoğlu’nun yaptığı işleri takip ediyor ve yeniden birlikte olmak için her yolu deniyor. İmirzalıoğlu’nun bir daha görüşmek istemediği Kübra Küçük’se olay hakkında sorulan sorulara “Kenan’la hala beraberiz basına görüntülenmemek için gizli gizli buluşuyoruz” dediği öğrenildi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: