Kenan İmirzalıoğlu, 'Çukur'da yer alacak mı?

Kenan İmirzalıoğlu'nun yeni sezonda "Çukur" dizisinde rol alacağı konuşuluyordu. İddialara dizinin senaristi Gökhan Horzum cevap verdi.

Dizi Galeri

Kenan İmirzalıoğlu, 'Çukur'da yer alacak mı? Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Dilan Çiçek Deniz'in başrollerinde yer aldığı "Çukur" dizisinin yeni sezonunda "Cumali" karakterine hayat verecek oyuncunun Kenan İmirzalıoğlu olacağı iddia ediliyordu. İddialara ilk ağızdan cevap geldi. Cadde'den Sina Koloğlu, ‘Çukur’un senaristi Gökhan Horzum’a bu konuyu sordu.

"Çukur"a iki yeni transfer!İşte Sina Koloğlu'nun o yazısı:

"Sezonun merakla beklenen dizisi ‘Çukur’un senaristi Gökhan Horzum’a önümüzdeki sezonda neler olacağını sordum, şöyle bir özet geçti. ‘Kenan İmirzalıoğlu gelecek’ söylentisine, “Yok öyle bir şey... Erkan Avcı ve Berkay Ateş, yeni sezonun kötü adamları olarak kadromuza katıldı” dedi. Horzum, “Cumali karakteri için de çok iyi bir oyuncuyla anlaşma yapıldı. Bu sene ‘Çukur’da hayatta kalma mücadelesi izlenecek. Bütün taşlar yerinden oynadı, gidenler oldu, kalanlar yaralı...En önemlisi dizinin yeni efendileri var ve hiç de iyi niyetli değiller” şeklinde konuştu.

Celasun'dan flaş 'Çukur' açıklaması!

Celasun'dan flaş 'Çukur' açıklaması!Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: