Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın romantik tatili!

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal evliliklerinin üçüncü yılında her şeyin başladığı yere gitti. Çift düğünlerinin olduğu Cunda'da gözlerden uzak baş başa bir tatil geçirdi. Hiçbir masraftan kaçınmayan İmirzalıoğlu'nun sürprizleri bununla da sınırlı değildi.

Magazin

Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal'ın romantik tatili! Eşi Sinem Kobal için her zaman romantik sürprizler hazırlayan Kenan İmirzalıoğlı çıtayı daha da yükseltti. İkili üç yıl önce Cunda'da dünya evine girmişti. İmirzalıoğlu eşini evlilik yıl dönümlerinde her şeyin başladığı yere, Cunda'ya götürdü. Hatta hatta konaklamak için de dillere destan düğünlerinin yapıldığı oteli tercih etti. Kesenin ağzını açan Kenan İmirzalıoğl, gecceliği 600 bin lira olan odayı kiraladı. Gözlerden uzak olmayı seven ikili, Ayvalık sokaklarında rahatça dolaşıp, baş başa romantik bir tatil yaptı.

Kenan İmirzalıoğlu'nun üçüncü yıl sürprizleri bununla da son bulmadı.İmirzalıoğlu, güzel oyuncuya yıldönümü hediyesi olarak da ünlü bir takı firmasından 10 bin dolarlık (yaklaşık 60 bin lira) panter başlıklı bileklik hediye etti.

Kenan İmirzalıoğlu'nun çifte jesti deyim yerindeyse Sinem Kobal'ın ayaklarını yerden kesti. Kobal daha önce verdiği bir röportajda "Ben çok şanslı bir kadınım. Kenan, özel günleri asla unutmaz" demişti.

Sinem Kobal'ın da eşi için özel bir saat tasarlattığı konuşuluyor.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: