KENAN İMİRZALİOĞLU TERHİS OLDU!

EDİRNE, (DHA) YUNANİSTAN’a geçişi sağlayan Pazarkule Sınır Kapısı’nda 323'üncü kısa dönem erbaş olarak vatani görevini tamamlayan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu bu sabah terhis oldu..

Magazin

KENAN İMİRZALİOĞLU TERHİS OLDU! 15 Ağustos günü Edirne’deki 54’üncü Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı’na bağlı General Cemalettin Alkoç Kışlası’nda askerliğe başlayan ve 22 gün acemilik eğitimini tamamladıktan sonra 6 Eylül tarihinde Yunanistan’a geçişi sağlayan Pazarkule Sınır Kapısı’ndaki hudut birliğine görevlendirilen ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, 6 aylık kısa dönem askerliğini Piyade Çavuş olarak tamamladıktan sonra bu sabah 15 günlük iznini kullanmadığı gerekçesiyle terhis edildi. Asker arkadaşları, komutanları ve sınır kapısında görevli polis ve gümrük personeli ile vedalaşan İmirzalıoğlu, gazetecilerin kendisini görüntülememesi için arka kapıyı kullanarak askeri araç ile birliğinden çıktı. Askeri araç ile kent merkezine bırakıldığı öğrenilen Kenan İmirzalıoğlu burada kendisini bekleyen özel bir otomobile binerek Edirne’den ayrıldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: