Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın düğününde neler yaşandı?

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal, önceki gün Cunda Adası’nda düzenlenen törenle hayatını birleştirdi. Cunda Adası'nda yapılan düğüne sanat dünyasından birçok ünlü isim katıldı. İşte çok konuşulan düğünün merak edilen detayları...

Magazin

Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın düğününde neler yaşandı? Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu’nun Cunda'da yapılan düğüne yaklaşık 300 davetli katıldı. Düğüne davetliler ellerinde ‘Sinem Kenan’ etiketi olan masa numara kartlarıyla giriş yaptı. Kartlar, çiçek şeklindeydi. Masalarda ve dekorda beyaz güller kullanıldı. Çift, nikah alanına düğün marşı ile girdi ve Ta Tragoudia Mou şarkısı eşliğinde konuklar arasından yürüdü. Çift, ilk danslarını ise Fly to the Moon adlı şarkı eşliğinde yaptı.


Düğünün yapıldığı otelin plajına nikah töreni için özel bir platform kuruldu. Platform somon çiçeklerle süslendi. Kobal nikâh anında duvağıyla yüzünü kapattı ve imzalar atıldıktan sonra duvağını açtı.


Kenan İmirzalıoğlu’nun şahitliğini Ahmet Sınav, Sinem Kobal’ın şahitliğini ise vefat eden teyzesi Gülay Dereci’nin eşi Erdal Dereci yaptı.


Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu böyle 'Evet' dedi!

Video yüklenemedi...Kenan İmirzalıoğlu, Sinem Kobal’dan “evet” yanıtını alınca eşinin elini öptü. Ünlü oyuncunun bu jesti konuklar tarafından büyük alkış aldı.

İşte düğünün diğer detayları;
Fotoğraflar için tıklayınız...

Kaynak: hurriyet.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: