KENAN İMİRZALIOĞLU YENİ FİLMİNİ ANLATTI!

Kenan İmirzalıoğlu, ilkbaharda yeni bir film için kamera karşısına geçecek.

Magazin

KENAN İMİRZALIOĞLU YENİ FİLMİNİ ANLATTI! Yakışıklı oyuncu, Uzun Hikaye adlı projede inatçı bir romantiği canlandıracak

Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, markanın tanıtım toplantısında yeni projeleriyle ilgili de bilgi verdi. İlkbaharda Osman Sınav'la yeni bir filme başlayacağını ve farklı bir rolle izleyicileri şaşırtmaya hazırlandığını söyleyen yakışıklı oyuncu, yeni projesiyle ilgili şu bilgileri verdi:

OSMAN SINAV'LA...
"Osman Sınav'la birlikte 'Deli Yürek'ten hemen sonra yapmayı düşündüğümüz bir proje vardı. Bu projeyi artık hayata geçirebileceğiz. Beni bu filmde ters köşe bir rolde izleyeceksiniz. İnatçı, her zaman sevgiyle hareket eden, romantik bir adamı canlandıracağım." Rolüyle ilgili daha fazla bilgi vemek istemediğini belirten İmirzalıoğlu'nun, yeni filminin adının 'Uzun Hikaye' olduğu öğrenildi. Yiğit Güralp'ın senaryosunu yazacağı filmin; 19 Ekim 2012 tarihinde vizyona girmesi planlanıyor.

OYUNCU GİBİ YAŞAMALIYIZ
Kenan İmirzalıoğlu; 'Ezel' dizisi nedeniyle iki yıl çok yorucu bir tempoda çalıştığını hatırlatarak, "Evde aylaklık yapmayı, rahat rahat maç izlemeyi, sinemaya, tiyatroya gitmeyi özlemiştim" diyerek ekledi: "Oyunculuktan para kazanan insanlar gibi yaşıyoruz ama aslında oyuncu gibi yaşamalıyız."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: