KENAN İMİRZALIOĞLU YUNAN PARLAMENTOSUNA GİRDİ(!)

Adı Selanik milletvekili Elena Rapti ile aşk dedikodularına karışan Kenan İmirzalıoğlu, ekonomik krizi bir türlü aşamayan Atina'da, siyasi kulislerin bir numaralı gündem maddesi oldu!

Magazin

KENAN İMİRZALIOĞLU YUNAN PARLAMENTOSUNA GİRDİ(!) Türk kızlarının paylaşamadığı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'na komşu kancası! Yunan parlamentosunun "en güzeli" olarak nitelendirilen Elena Rapti ile Kenan İmirzalıoğlu arasındaki aşk söylentileri Atina'da siyasi kulisleri sarstı. Günler süren dedikodulardan sonra bir TV programına çıkan Elena Rapti, “Tamamen yalan ancak, son dönem aleyhimde çıkan dedikodular arasında en güzeli. Parlamento kulisinde bir başka milletvekili ile bir gazeteci arasında şaka olarak söylendi, ben bir şey demedim, söylenti çığ gibi büyüdü ” dedi.

Ancak Selanik milletvekili Elena Rapti'nin İstanbul hayranlığı ve sık sık hafta sonlarını İstanbul’da geçirmesi nedeniyle dedikoduların arkası kesilmeyecek gibi görünüyor. Elena-Kenan ilişkisi dedikodularına bu sık seyahatlerin “zemin hazırladığı” iddia ediliyor. Öte yandan, ekonomik krizle boğuşan Yunanistan'da parlamentonun aşk dedikodularıyla ilgileniyor olması da kafaları karıştırdı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: