Kenan İmirzalıoğlu'na ne oldu?

İki ay önce Levent'te bir estetik ve sağlık merkezinden çıkarken görüntülenen oyuncu Kenan İmirzalıoğlu önceki gün de oradaydı.

Magazin

Kenan İmirzalıoğlu'na ne oldu? İki ay önce Levent'te bir estetik ve sağlık merkezinden çıkarken görüntülenen oyuncu Kenan İmirzalıoğlu önceki gün de oradaydı. Kenan İmirzalıoğlu (45) iki ay önce Levent'te bir estetik ve sağlık merkezinden çıkarken görüntülenmişti.

Estetik yaptırdığı iddiasını ''20 yıldır böyle bir şeye ihtiyaç duymadım. Bu saatten sonra mı yaptıracağım?'' sözleriyle yalanlamıştı. Posta'dan Ali Keser'in haberine göre; Oyuncu, önceki gün yine aynı merkezdeydi. Sabah 10.00'da geldiği poliklinikte 6 saat kaldı.

Çıkışta habercileri görünce şaşırdı. Muhabirlerin "Geçmiş olsun" dileklerine teşekkür eden Kenan İmirzalıoğlu bitkin görünüyordu. Hedef şaşırtmak için "Son zamanlarda yaygın bir virüs varmış, şifayı kapmışız" dedi. Oysaki bu klinikte ağırlıklı olarak medikal estetik ve akupunktur gibi alternatif tedaviler yapılıyor.

Kenan İmirzalıoğlu'nun da burada gen haritasını çıkarttığı iddia edildi. Tükürük ve kan örnekleriyle çıkarılan bu harita, genlerin kromozomlar üzerindeki diziliş şeklini belirliyor. Haritadan alınan bilgilerle yaşlanmayı yavaşlatan, kişiye özel tedaviler uygulanabiliyor. Bu arada çocuk sahibi olamayan çiftlerin sorunları da çözülebiliyor. Genetik hastalıklar ortaya çıkmadan önlem alınabiliyor. (Kaynak: posta.com.tr)

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: