KENAN İMİRZALIOĞLU'NDAN AŞK CEVABI

Tek başına gece gezmelerine çıkan yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, rockçı Özge Fışkın ile aşk yaşadığı haberleriyle ilgili ilk kez konuştu.

Magazin

KENAN İMİRZALIOĞLU'NDAN AŞK CEVABI Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu gecelerde gezerken görüntülendi. Ezel’in yakışıklı oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu dizinin hafta sonu itibariyle tekrar başlayacağını belirtti.

İmirzalıoğlu; “ Diziye maalesef bir arkadaşımızın ciddi rahatsızlığı yüzünden ara verdik. Ama şuan çok iyi bizim için de önemli olan o. Onun sağlığı diziden daha önemli, dizi nasıl olsa bir şekilde devam eder. Şu an aramızda ve dizinin tekrar başlaması için heyecanlı. Biz ona dinlen diyoruz fakat o başlamak istiyor çekimlere” diye belirtti.

Özge Fışkın ile görüntülenen yakışıklı oyuncu bu konuyla ilgili olarak, “Bir dişi ve bir erkek gördüğünüz zaman illa arada bir ilişki var diye yorumlamayın.

Özge sadece arkadaşım. Onu dinlemeye gittik sonrasında da yemek yedik birlikte. Bunun altında bir şey aramaya gerek yok sadece çok yakın arkadaşız. Sesi de güzel, sizin de dinlemenizi tavsiye ederim” ifadelerini kullandı.
Ayaklı Gazete
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: